Andrea Moličová

Andrejka

Kdo je Andrejka?

Pomáhám lidem najít jejich přirozený talent v oblasti měkkých dovedností. Školím především manažery, vedoucí týmů a obchodníky, kteří potřebují ovládat verbální i neverbální komunikaci. Měla jsem tu čest rozvíjet zaměstnance firem Avast, Foxconn, Česká spořitelna, Iveco, Brammer, ORBIT, eBRÁNA nebo Rádio Černá Hora. Působím zejména ve východních Čechách, kde kromě firem přednáším o prezentačních dovednostech i na vysokých školách.

 

Při svých workshopech využívám zkušenosti z prken, která znamenají svět. Za ztvárnění hereckých rolí jsem získala nejedno ocenění. Proto vím, jak si poradit s trémou, jak působit autenticky a získat si pozornost publika.

 

Základní metodika, se kterou pracuji, je aplikovaná improvizace. Principy aplikované improvizace totiž umožňují intenzivně, s hravostí a nadhledem rozvíjet oblast komunikace, kreativity, spolupráce týmů, koncentrace a wellbeing.

 

Pravidelně vystupuji na veřejných akcích. Moderuji akce Hospodářské komory České republiky, Pardubického kraje, Knihovny akademie věd ČR, Den podnikavých žen, Czech StudnNET Awards, firemní konference, slam poetry, křty magazínu Quartier, projekt Příběhy našich sousedů organizace Post Bellum a mnoho dalších.