Legendární akce

IMPRO CAMP
 

9.–14. srpna 2022

Impro Camp je legendární letní akce pro každého, kdo se chce i přes léto rozvíjet v improvizačních dovednostech a zároveň si chce užít letní pohody a party skvělých lidí. Letos půjde hlavně o hru, divadlo, sdílení a večerní družbu.

IMPRO CAMP 2022 JE PLNĚ OBSAZEN

5 dní intenzivních workshopů

5 nezapomenutelných večerů

2 špičkoví lektoři

1 dovolená, na kterou nezapomeneš

Kde budeme trénovat?

V nejkrásnějších prostorách, kde jsme kdy byli: Centrum Živá voda. U Kohoutova v Podkrkonoší na klidném místě u potoka a lesa. Celý dům je rok po kompletní rekonstrukci. Čekají na nás útulné pokoje:

  • pro 2 – 4 osoby,
  • postele s povlečením
  • a vlastní koupelnou.

Celý týden s námi bude kuchařka Lenka, která naprosto fantasticky vaří. Spousta sezónního ovoce a zeleniny a… žádné maso. Budeš mít jedinečnou šanci stát se na týden vegetariánem. Strádat rozhodně nebudeš. A kdyby ano, nějakou tu klobásu si můžeš přivézt.

O čem to bude?

Už 10 let pro vás připravujeme letní intenzivní trénink improvizačních dovedností a letos tomu nebude jinak. 

Klademe důraz na spolupracující atmosféru, ve které se skrze hry, cvičení a reflexi učíte praktické dovednosti z oblasti kreativity, prezentace a public speaking. Dbáme důsledně na podporu motivace v týmu, využití vlastního potenciálu a přenesení cvičení do reálných situací v životě. 

Každý den zažijete od 9 do 17 hod radostný hravý trénink, který zajistí, že z IMPRO CAMPU odjíždíte o 100 % lepší v komunikaci.  Třešničkou na dortu bude večerní program, který bude pokaždé jiný, protože ho povedou další pozvaní Paleťáci!

Čemu se budeme věnovat:

✓  Jak prezentovat své myšlenky přesvědčivým způsobem
✓  Jak pohotově reagovat s humorem a nadhledem
✓  Jak mít kontrolu nad situací a svými emocemi
✓  Jak hledat cestu k vlastní autenticitě
✓  Jak mluvit na veřejnosti

 

Jak na to půjdeme?

V bezpečném prostředí max. 16 účastníků. Pod vedením špičkových lektorů s praxí přes 20 let, kteří vytváří otevřenou atmosféru a poskytují skutečně rozvíjející zpětnou vazbu. Budete se učit skrze hry, cvičení a modelové situace z improvizačního divadla. V uvolněné atmosféře a s využitím principu tady a teď.

 

Pro koho je Impro Camp?

Pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet, znovu si zažít radost ze hry a lidské pospolitosti. Pro všechny, kteří se raději potkávají offline a chtějí se zdokonalit v improvizaci, spolupráci a mluvení na veřejnosti.

Lektoři

Těšit se můžete na zkušené lektory Andreu a Martina.

Andrea Moličová

Pomáhám lidem najít jejich přirozený talent v oblasti měkkých dovedností. Školím především manažery, vedoucí týmů a obchodníky, kteří potřebují ovládat verbální i neverbální komunikaci. Měla jsem tu čest rozvíjet zaměstnance firem Avast, Foxconn, Česká spořitelna, Iveco nebo Rádio Černá Hora. Mimoto přednáším o prezentačních dovednostech na Univerzitě Hradec Králové.

Více…

Martin Vasquez

Vystudoval jsem Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval jsem celou řadu výcviků a stáží v oblasti veřejného vystupování a to jak v ČR, tak i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a Francii. Mojí specializací se tak logicky staly prezentační a řečnické dovednosti, argumentace, přesvědčování a improvizace.

Více…

Budeme na vás nároční, ale laskaví. Ve večerních hodinách nabízíme individuální konzultace a povídání. To chceš!

Jak o nás mluví účastníci?

Impro camp je příležitost, jak rozvinout svoje impro dovednosti, ať už jste začátečník nebo pokročilý improvizátor. Užijete si skvělou partu, plno užitečných a zároveň zábavných workshopů. Může vám to změnit život. A to stojí za zkoušku.

 

Jana 

Zvnitřňování sebe sama skrze hry. Plynutí na vlnách asociací. Autentičnost tvý ryzí podstaty. Blízkost, opravdovost a spontánnost. Díky za ty dary, tolik jste mě toho naučili.

 

 

 

Anička

 

Lidi, jeďte! Objevíte nečekané, naleznete nehledané, pocítíte dávno zpomenuté. A ještě si vydatně zabékáte a zakolčíte! Fyzicky náročné, psychicky osvěžující, do života utužující.

 

 

 

Adéla

IMPRO je skvělá metoda, jak zážitkem dosáhnout zásadní změny osobnosti od ustrašenosti k odvaze žít život s lehkostí. IMPRO CAMP byl skvěle vystavěn tak, abychom se pomalu osmělovali a byli schopni bez infarktu vystoupit před publikum s něčím, do čeho bychom týden před ani náhodou nešli.

Jana

Co je v ceně Impro Campu?

  • 11 bloků tréninku (celkem 32 hodin výuky) 
  • práce 2 lektorů a možnost individuální konzultace během campu
  • ubytování v pokojích s povlečením a vlastní koupelnou
  • bohatá celodenní vegetariánská strava (s možností volby diety)
  • certifikát o absolvování kurzu použitelný do vašeho CV
  • kniha Martina Vasqueze Buďte mistry improvizace
Cena:
12 900 Kč do 31. května 2022 (nejsme plátci DPH)

14 900 Kč pro přihlášky zaplacené později

Zaměstnanecké benefity

Impro Camp můžete zaplatit ze zaměstnaneckého benefitu Gallery Beta nebo Sodexo, se kterými máme uzavřenou smlouvu. Platit lze také fakturou programu Benefit Plus. Stačí ji zmínit v přihlášce.

IMPRO CAMP pořádáme ve spolupráci s firmou Impro Institut